ag_gel

Argentum gel

antibakteriální přípravek pro ošetření drobných poranění, kousnutí hmyzem, účinný na akné, opary a ekzémy

Argentum gel firmy Petr Rulc – KC, vznikl na základě dlouhodobého výzkumu účinků stříbra, které významně dokáže zlikvidovat celou řadu virů a bakterií. A to bez vzniku rezistence (odolnosti) proti tomuto prvku. Díky tomuto fenoménu je stříbro velmi dobře použitelné jako alternativní prostředek pro prevenci, ale dokáže pomoci i při různých onemocněních.

Argentum gel je unikátním spojením tisíciletých znalostí vlastností stříbra a nanotechnologie – technologie nové doby. Byl podroben tvrdým zkouškám kvality a prokázalo se, že velikost nanočástic stříbra je na světové úrovni nejvyšší účinnosti těchto částic (iontů).

Argentum gel je určen pro rychlé místní vstřebání iontů stříbra – likvidátorů bakterií a virů, čímž je posílena imunitní reakce našeho těla a lépe se ubráníme jakémukoliv útoku. Argentum gel je velmi dobře snášenlivý u všech typů pokožky a v každém věku.

Kdy je vhodné použít Argentum gel

  • Používáme místně tam, kde potřebujeme povrchově i hloubkově likvidovat bakterie a viry.
  • Je vhodný na ošetření vyrážek, akné, drobných řezných ranek a odřenin (depilace, holení), štípnutí hmyzem, zánětů a oparů.
  • Dále je vhodný tam kde chceme dosáhnout rychlého zklidnění pokožky.
  • Účinně urychluje proces regenerace, působí proti svědění. Je vhodný pro všechny typy pokožky.
  • akné, opary a záněty, různé ekzémy a vyrážky, drobná poranění, kousnutí hmyzem, bolesti lymfatických cest, krk při „vymluvených“ hlasivkách, opruzeniny u dětí, po depilaci či holení, po kosmetice, při bolestech...

Návod k použití:

Přípravek se aplikuje 1 - 2 x denně v dávce cca 1,5 ml na potřebné místo. Argentum gel naneseme na místo, které chceme ošetřit, případně lehce rozetřeme prsty. Necháme zaschnout. Pro zrychlení účinku doporučujeme opakovat několikrát denně. Aplikujeme přímo na postiženou oblast, např. jako noční masku. Může být používán dlouhodobě. Není parfémován. U všech projevů „nečisté“ pleti je nutno dbát na zvýšenou péči o střevo, játra a ledviny. Minimálně však dodržovat pitný režim.

Zkušenosti našich klientů:

Argentum gel je účinný již krátkou dobu po aplikaci při bolesti kloubů nebo při zánětu šlach. Velmi dobře se osvědčil při planých neštovicích nebo při aplikaci na tzv. „růži“. Na přisáté klíště byl aplikován Argentum gel tak, že klíště bylo celé v gelu. Po cca 15 minutách bylo volným pohybem vytaženo (vykýváno) ven. Bez bolesti. Argentum gel byl na místě ponechán. Po zaschnutí byl v průběhu dne ještě několikrát nanesen. Nevzniklo typické zarudnutí. Rána byla klidná a rychle se zhojila. V dalším příkladu chci uvést, že ani utržená hlavička klíštěte v ráně nemusí vést k panice. I po jejím vynětí byla rána byla po dvou dnech zarudlá a tvrdá. Začínala bolet. Několikrát denně aplikovaný Argentum gel dokázal místo vyčistit a zklidnit během následujících tří dnů. Doporučujeme kombinovat s AG koloidním.

Složení: Aqua, Glycerin, Carbomer, Triethalonamine, Colloidal Silver

Skladování: chraňte před mrazem, světlem a elektromagnetickým smogem

Balení: tuba 100 ml,tuba 30 ml

Minimální použitelnost: 24 měsíců od data výroby

Upozornění: preparát by neměly používat osoby s prokázanou kontaktní alergií na stříbro

 

Zajímavé články z oblasti zdravé výživy

Home Argentum gel